Výsledky soutěžních utkání

Výsledky zápasů můžete sledovat na
nebo níže ve stručném přehledu.

________________________________________________________________________

Netradiční začátek sezóny jsme otevřeli na hřišti soupeře předehrávkou 11-tého kola proti týmu Háje SOS, o.p.s.
Zápas vskutku velmi vyrovnaný skončil relativně fotbalovým výsledkem 8:10 (vezmeme-li v potaz, že hrají dva + dva týmy).
Pro nás tedy první vítězství.

V prvním kole jsme se doma střetli s FC Zličín. Kluci hráli s chutí a měli celou dobu herně navrch. Tomu odpovídá i nefotbalový konečný výsledek 31:8
Druhé vítězství.

Druhé kolo nám přineslo krásný výlet do dalekých Řep, kde jsme měli změřit síly s místními TJ Sokol Řepy. Počasí nám vyloženě nepřálo a krutý déšř kluky spláchnul hned v první čvtrtině, takže zbytek zápasu odehráli kompletně mokří.
Zápas byl neuvěřitelně vyrovnaný a to až do poslední vteřiny (která trvala asi pět minut, zřejmě protože místní rozhodčí neslyšeli pana časomíru - taky místního... :-)
Tak abych dlouho nepovídal, nakonec jsme vyhráli - 20:22 z pohledu domácího celku (tak hovoří oficiální zápis, podle neoficiálních součtů byl výsledek pouze o gól).
Třetí vítězství.

Ve třetím kole nás v pátek 23.9. navštívili kluci ze Sportovního klub Střešovice 1911 B B. Po celý zápas bylo na obou hřištích znát, že naši kluci mají hodně navrch. Góly padaly pomalu z každé akce a našim se opravdu dařilo. Konečný součet obou výsledků 68:5 napovídá, že nebyla promarněna téměř ani jedna minuta...
Čtvrté vítězství.

Ve středu 28.9. jsme doma přivítali naše nejbližší sousedy z TJ Čechie Dubeč v předehrávce osmého kola. Měli jsme tu souboj dosud neporažených celků a utkání slibovalo pěknou podívanou.

V první čtvrtině, na hřišti mladších kluků, na nás Dubečští opravdu vlétli a situace na hřišti vypadala v náš neprospěch. Po našem prvním vstřeleném gólu se však naši kluci zvedli a celkově odehráli vyrovnaný zápas se spoustou spálených šancí.

Na straně starších se situace vyvíjela poněkud příznivěji a naši kluci měli více méně převahu po celý zápas, což dokázali i konečným výsledkem, který ve výsledném součtu ukázal hodnotu 22:17.

Gratuluji tedy k páté výhře, která byla vydřená a zasloužená. Zůstáváme tedy dosud neporaženi.

______________________________________________________________________

Další klání se odehrálo v sobotu 1.10. na hřišti soupeře, kterým tentokrát byli kluci z SK Ďáblice z.s. Nádherné počasí a kuloární zprávy o síle soupeře přímo vybízeli ke krásnému výletu do Ďáblic. Utkání však nakonec mělo úplně jiný průběh, který bych nazval ďábelským, zaplať pánbůh s dobrým koncem.

Naši se celou dobu tak nějak hledali a přestože jsme měli výsledkově navrch, fotbal byl hezčí na straně soupeře. Tady bych chtěl, i po několika drobných chybách, vyzdvihnout výkon Jonáše, který v brance zachránil mnoho vyložených šancí, které by nás možná bývaly přiblížily i k remíze... Ostatní výkony, až na pár světlých vyjímek, spadli lehce k průměru. Výsledek utkání byl nakonec 7:28 z pohledu soupeře.
Nastala nám tady tedy šestá výhra!

V pátek 14.10. jsme se opravdu přesvědčili, tedy vlastně kluci nás přesvědčili, že pěkně hrát umí a když do toho dají všechno, tak je fotbal vážně parádní.

Přijeli za námi soupeři z TJ Junior Praha a my samozřejmě chtěli prodloužit naší vítěznou vlnu, což se nám podařilo.

Chválím včechny zúčastněné, protože každý se opravdu snažil. Viděli jsme individuální průniky i krásné přihrávky zakončené skvělými střelami.
Po první půli jsme vedli 10:2 a podle tlaku, který jsme vytvářeli na polovině soupeře, se schylovalo k dalšímu vyhranému utkání.
Celkový výsledek 29:4 jasně napovídá, že jsme soupeře jasně přehráli.
Sedmá výhra je doma!

V sobotu 22.10. jsme v sedmém kole narazili na dosud bezchybně hrající SK Zbraslav a srážka to byla vskutku tvrdá.
Zbraslavští si nebrali servítky a hráli tvrdě, což na hřišti starších kluků pocítil zejména Patrik. Naši kluci se ale dokázali přizpůsobit a dá se říct, že po celou dobu zápasu měli vždy o nějaký ten gól navíc.

Na hřišti mladších kluků to byla úžasná bitva. Kluci do toho dali všechno co měli a místy i co neměli a výsledek po prvních dvou čtvrtinách byl o dva góly v náš prospěch, k čemuž přispěl i Profesorův hattrick.
Fotbal to byl skutečně perfektní, fanoušci byli slyšet z obou stran a když pak v úplném závěru zápasu visela ve vzduchu informace o průběžném CELKOVÉM výsledku, který byl o dva góly v náš prospěch, byli zbraslavští fanoušci hodně slyšet.

No nakonec se Zbraslavi dorovnat celkové skóre nepodařilo a my si vezeme hodně cennou výhru 11:15 z pohledu domácího celku.

Zůstáváme tedy stále neporaženi s bilancí 8 zápasů 8 výher!

_________________________________________________________________________

Předposlední soutěžní utkání nás zavedlo na hřiště FC Tempo Praha. Bodový zisk v "neexistující" výsledkové tabulce nám napovídal, že bychom měli Tempo zvládnout v poklidném tempu. Když však chlapci nastoupili a předvedli nám své individuální kvality při rozcvičce, zdálo se, že budeme mít hodně práce - ovšem opak byl pravdou. Na tempaře jsme doslova vlétli a po půli byl celkový výsledek o 7 gólů v náš prospěch.

Hráli jsme relativně dost tvrdě a s velkou chutí a to až do konce zápasu. Tempařští v osobních soubojích ztráceli balony a proti našim klukům působili jakoby nebyli sehraní.
U našich jsme viděli několik individuálních průniků i zajímavé přihrávky zakončené do odkryté branky. Bylo i pár krásných gólových střel.

Podtrženo, sečteno, vezeme další výhru 11:24 (z pohledu soupeře), v pořadí již devátou.
Zůstáváme stále bez prohry, na prvním místě "neexistující" tabulky, s 27 body.

__________________________________________________________________________

Tak já to teda dneska napíšu... :-)
Dnešní poslední zápas ukázal a potvrdil jasného vedoucího první poloviny sezóny SPŘ2HP, ligy starší přípravky.
Jsme to my, Újezd nad Lesy.

Relativně hezký fotbal se spoustou trefených tyčí a břeven (celkem asi 9x na straně mladších) nám dnes ukázal, že týmová hra opět zvítězila. Soupeřem nám dnes byli kluci ze Sokol Kolovraty a hned od začátku jsme viděli převahu na naší straně. Fandili jsme v dresech jak o závod a odměnou nám byla ani jedna neprohraná čtvrtina a to na obou stranách.

Sezónu jsme tedy zakončili bez jediné prohry, na prvním místě, se ziskem maximálního počtu 30-ti bodů.
Příští sezónu tedy očekáváme nasazení veškerých rezerv, které budou mít soupeři k dipozici :-)

Poslední výsledek ukázal hodnotu 30:11.
Děkujeme a těšíme se na druhou polovinu sezóny...