FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 46 (40%)
FB našeho FK ÚnL 20 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 32 (28%)
Stránky FAČR fotbal.cz 13 (11%)
Jiné 5 (4%)
Celkový počet hlasů: 116

Vysledky jaro 2017

8.kolo přeboru SG

SG Junior - SG Újezd 2:4 (0:1)

Sestava : Synecký - Mareček, Šneider, Mareš, Jirsa M. - Kurucz, Zeman, Němeček, Beránek - Chumlen, Ryšavý - střídali Mora, Jirsa P., Mruvčinský

Branky : Chumlen 2, Jirsa P., Němeček

Komentář:

K prvnímu zápasu po zimní pauze jsme přijeli na hřiště SG Junior.

Naštěstí první a zároveň i poslední jarní zápas na UMT máme úspěšně za sebou. Výsledek se ale nerodil lehce a soupeř prokázal svoji kvalitu. My jsme sice drželi většinu času míč, domácí ale byli o to nebezpečnější při brejcích. Několik slibných šancí jsme neproměnili a tak se až důraze a dorážkou prosadil P.Jirsa - 0:1. Do konce poločasu mohli domácí vyrovnat, ale výborný zákrok Martina v brance to nedovolil a následně nám pan rozhodčí odpustil penaltu.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a během 15-ti minut využili Fandových schopností v útoku a rázem to bylo 0:3. Za tohoto stavu jsme mohli definitivně rozhodnout, bohužel jsme nechali domácí snížit na 1:3. A hned z dalšího útoku nás zase zachránil Martin a nedovolil větší drama. Zejména, když po pěkné akci byl na konci Něma a zvýšil na 1:4. V závěru ještě domácí snížili z penalty na konečných 2:4.

Dobrý zápas z obou stran vedený ve férovém duchu. My jsme zbytečně dali domácím "čuchnout" zejména neproměňováním našich šancí. Ale nakonec si odvážíme z Junioru zasloužené 3 body.

-------------------------------------------------------------------------------------------

9.kolo přeboru SG

SG Újezd - Nejistá Sezóna 3:1

Pouze kosmetický výsledek, soupeř nedorazil.

------------------------------------------------------------------------------------------

10.kolo přeboru SG 

Ostrovan Zadní Třebaň - SG Újezd 0:9 (0:4)

Sestava : Synecký - Mareček, Ryšavý, Mareš, Jirsa P. - Kurucz, Zeman, Krejčí, Jirsa M. - Chumlen, Němeček- střídal Beránek

Branky : Krejčí 3, Chumlen 2, Beránek 2, Jirsa M., Zeman

Komentář:

Do dalekých krajin jsme vyrazili k poslednímu letošnímu venkovnímu zápasu SG.

Soupeř zejména doma vždy velmi nepříjemný se tentokrát sešel pouze ve velmi slabé sestavě a tak celý zápas to bylo na jednu branku. Nebudu tedy popisovat průběh jednoznačného zápasu, ale pouze vypíchnu pár poznámek, které jsem si na lavičce stihnul udělat :

- Mohli jsme dát asi 15 gólů
- Martin v bráně se nudil a když měl v druhé půli vyběhnout, tak zaspal a dal soupeři naději na vstřelení čestného gólu. Domácí však šancí opovrhli
- Něma odehrál asi 5 minut, než se srazil s domácím stoperem, který mu odrovnal záda
- takže jsme dohrávali zápas jen v 11, domácí po zranění svého hráče dokonce jen v 10
- strřelcem zápasu a prvním sponzorem rozlučky je Michal Krejčí, dal 3 branky
- smolařem zápasu je Pavel Jirsa, který svými výpady z pravého beka větral obranu soupeře, ale branku se mu vstřelit nepodařilo
- také jsme měli několik rohů, ale Bery je s přibývajícím časem do vápna nedokopnul
- jedinou stantartku z hranice vápna zavraždil Ryšavka. Ač neurčen proti vůli trenéra se postavil k exekuci a jak to dopadlo víme. Takže máme dalšího sponzora rozlučky.
- 3x domácí lovili míč z Berounky
- parádní sólo předvedl Zéma a zakončení Panenkovským lobem bylo ukázkové
- některé situace jsme řešili strašidelně. Místo po zemi jsme hráli vzduchemna 2 metry...
- bohužel kvalita hřiště byla katastrofální, hrbolaté a neposekané...

Příští zápas hrajeme po Velikonocích doma s Miškovicema. To bude jiný kafe.

-----------------------------------------------------------------------------------------

11.kolo přeboru SG 

SG Miškovice - SG Újezd 4:10 (2:5)

Sestava : Synecký - Mruvčinský, Ryšavý, Mareš, Jirsa P. - Kurucz, Němeček, Krejčí, Beránek - Chumlen, Hladík- střídal Jirsa M. 

Branky : Chumlen 4, Hladík 3, Beránek, Krejčí, Jirsa M. 

Komentář: 
Ač jako hosté nastoupili jsme po přehození pořadatelství konečně na domácím hřišti.

Kdo byl na podzimním zápase, tak mohl tušit vyhrocené utkání s výborným soupeřem. První se naštěstí nepotvrdilo a i síla soupeře byla oproti podzimu tak poloviční. Nicméně jsme do utkání nevstoupili dobře a hned v úvodu jsme po několika nedůrazech v obraně inkasovali - 1:0. Naštěstí jsme v útoku zapnuli na vyšší obrátky a do konce poločasu jsme vstřelili 5 branek. Bohužel v poslední minutě jsme nechali soupeře snížit na poločasových 2:5.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a postupně náš náskok navyšovali až na konečných 10 vstřelených branek. Soupeř směrem dopředu sympaticky kombinoval a odměnou mu byly stejně jako v první půli 2 vstřelené branky.

Celkem slušný přeborový zápas, který se naštěstí odehrával překvapivě v klidu, tedy kromě červené karty pro známou firmu Vojtu, který se vyfauloval na Fandovi. Soupeř, i když prohrával, se prezentoval sympatickým výkonem, ale my jsme dnes směrem dopředu byli velmi produktivní zejména díky Fandovi a Vlastovi v útoku. A to jsme ještě hodně šancí neproměnili. Tak snad nám střelecká forma vydrží i na příště, kdy přivítáme dalšího silného soupeře z Ruzyně, kde jsme na podzim pouze remizovali.

--------------------------------------------------------------------------------------------

12.kolo přeboru SG

SG Újezd - SG Ruzyně 7:2 (3:1)

Sestava : Dráb - Mareček, Veselovský, Mareš, Šneider - Kurucz, Němeček, Zeman, Jirsa P - Chumlen, Hladík- střídali Mruvčinský, Mora 

Branky : Chumlen 2, Mruvčinský 2, Zeman 2, Hladík 

Komentář: 
K dalšímu domácímu zápasu jsme přivítali nepříjemného soupeře z Ruzyně, se který jsme na podzim pouze remizovali.

Ale tentokrát jsme měli výborný vstup do zápasu a během úvodních minut jsme Fandou a Zémou vstřelili rychlé branky a ujali se vedení 2:0. To nás trochu ukolébalo a tak začali nebezpečně vystrkovat drábky i hosté. Naštěstí obrana pracovala spolehlivě a tak se na druhé straně prosadil Mruvča, který sebral gól z nohy Zémovi - 3:0. Pak naše hra ještě více upadla a vrcholem byla branka na 3:1 těsně před koncem poločasu, která navíc zkazila čisté konto jarnímu debutantovi Honzovi :-))

Druhou půli jsme zahájili podobně laxně a nepřesně a výsledkem bylo snížení na 3:2. Varování nám nestačilo a tak soupeř ještě zahrozil pár závary, než jsme jeho odpor zlomili čtvrtým gólem. Po této brance hosté hru otevřeli a to byla voda na náš mlýn a do konce zápasu jsme vstřelili ještě další 3 branky.

Nepříjemný soupeř, který rozhodně nevypadal na 7 gólů. Ale zlepšeným výkonem v druhé polovině druhé půle jsme nakonec jeho odpor zlomili.

P.S. Omlouvám se kolektivu, pokud popis druhé půle není úplně korektní, ale bohužel jsem ho neviděl a popisoval ho pouze zprostředkovaně.
 

----------------------------------------------------------------------------------------

13.kolo přeboru SG

SG Trobico - SG Újezd 1:5 (0:2)

Sestava : Dráb - Mareček, Veselovský, Mareš, Mora - Jirsa M., Němeček, Beránek, Jirsa P - Chumlen, Ryšavý- střídali Hladík

Branky : Ryšavý 2, Chumlen, Mareš, Jirsa M. 

Komentář:
Předposlední jarní zápas jsme sehráli proti aktuálně poslednímu týmu tabulky.

Opět jsme řešili problémy se sestavou, takže jsme povolali naší stálici na telefonu Honzu :-). Tímto mu díky za tradičně spolehlivý výkon a operativní přístup. Aby toho nebylo málo, tak se ve třetí minutě zranil Fanda..... Ale předtím ještě stihnul po pěkném centru Pavla Jirsy otevřít skóre - 1:0. Naštěstí přijel Vlasta a tak jsme celý zápas odehráli v 11. Soupeř byl v tomto ohledu výrazně silnější, měl nejméně 4 náhradníky. Ale zpět k zápasu. Nehráli jsme vůbec dobře, kombinace vázla, útok nedostal pořádný balón a tak jen nemohoucností soupeřových útočníků a výkonem obrany jsme neinkasovali. Naštěstí pro nás se ještě do přestávky trefil po pěkné individuální akci Ryšavka - 2:0. To ale bylo asi všechno, co jsme první půli nabídli.

Druhou půli jsme začali lépe a hned z jednoho z prvních útoků premiérově skóroval Palko hlavou po centru místopředsedy - 3:0. Pak jsme polevili a soupeř  toho využil ke snížení na 3:1. Pak jsme naštěstí přepnuli na vyšší obrátky a výsledkem byla penalta po faulu na Michala Jirsu. No, víc asi nemá cenu se rozepisovat. Míč si vzal Ryšavka a stav zůstal 3:1..... Naštěstí do konce zápasu 2x utekl Vlasta a naservíroval před bránu ideální míče pro M.Jirsu a Ryšavku a tak jsme zápas nakonec vyhráli 5:1.

Zápas nebyl z naší strany ideální, skoro bych řekl nejhorší na jaře. Ale kromě nakonec utrápeného vítězství jsme našli 2 výrazné okamžiky směrem k rozlučce. Palko dal premiérový gól za SG a Ryšavka za předvedenou blamáž při penaltě. Takže hoši, pijeme zelenou, abychom si ji zase nemuseli půjčovat od "A".......

---------------------------------------------------------------------------------------

14.kolo přeboru SG

SG Újezd - SG Lokáda 1:2 (1:2)

Sestava : Dráb - Mareček, Šneider, Mareš, Fučík - Beránek, Němeček, Zeman, Brabec - Hladík, Ryšavý- střídali Kurucz, Mora 

Branky : Hladík

Komentář:
Poslední zápas nás čekal s lídrem tabulky SG Loko.

Už před začátkem zápasu bylo jasné podle příchozích soupeřových borců, že lídr tabulky neponechal nic náhodě a přijel do Újezda v hodně silné sestavě. Od úvodu jsme hráli poctivě zezadu a vyráželi do brejků, abychom zamezili soupeřově silné zbrani. Tato taktika se celkem dařila a tak jsme asi ve 20-té minutě Vlastou šli do vedení - 1:0. Gól nám vlil celkem sebevědomí a tak chvilku poté po dobré kombinaci zakončoval bohužel Něma z nadějné pozice nad. Kolem 30-té minuty jsme vyrobili uprostřed hřiště 2 zbytečné ztráty a během 5-ti minut jsme prohrávali.... Nejprve soupeř proměnil penaltu a pak rychlý brejk - 1:2.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a cca od 50-té minuty začali soupeře přehrávat. Bohužel několik nadějných akcí se nám nepodařilo dotáhnout a naše zakončení bylo buď slabé a nebo nepřesné. Náš tlak gradoval v poslední desetiminutovce, kterou načal pěknou střelou do tyče Míša Brabec, pak prodloužení Palka hlavou bez povšimnutí našich střelců prolétlo malým vápnem. A když se nechytili ani závěrečné pokusy Zémy a Vlasty, tak si soupeř odváží těsné vítězství 1:2.

Rozhodně nejlepší jarní zápas daný kvalitou obou soupeřů. My jsme konečně více kombinovali po zemi a za druhou půli jsme si minimálně vyrovnání zasloužili. Sami můžeme litovat té zpackané pětiminutovky v první půli.

Soupeři gratulujeme k vítězství v Přeboru, my bez ohledu na dohrávky končíme na druhém místě. Takže na příští sezónu máme co vylepšovat :-)

V každém případě díky všem hráčům za odehranou sezónu a v pátek Vás všechny rád uvidím na rozlučce !

Andy