FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 108 (51%)
FB našeho FK ÚnL 37 (18%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 42 (20%)
Stránky FAČR fotbal.cz 17 (8%)
Jiné 6 (3%)
Celkový počet hlasů: 210

Výsledky podzim 2011

1.kolo

Čipex – SG Újezd 0:0 (0:0)

Sestava :

Dráb – Grabinský, Veselovský, Šneider, Matoušek – Mora, Jirsa M., Otcovský, Mareček – Andras, Jirsa P. – střídal Herčík

Komentář :
K prvnímu zápasu SG jsme se sešli na „koberci“ ve Štěrboholech. Od začátku jsme byli lepším mužstvem, bohužel spíše běhavějším na úkor fotbalovosti. I přesto jsme si vypracovali do poločasu několik vyložených šancí, které jsme zbrkle zahodili.
Do druhé půle jsme hru chtěli zklidnit a více kombinovat, bohužel se nám to nedařilo a chvílemi jsme hráli opravdu chaoticky. Mnoho zbytečných ztrát nabídlo domácím několik zajímavých možností, naštěstí bez zakončení. My jsme bohužel pokračovali v zahazování i těch nejvyloženějších šancí a vše vyvrcholilo, když Vářa nedal pětku a z dorážky trefil jen tyč. Ke konci už to byla z naší strany spíše křeč a symbolicky jsme zápas zakončili zazděnou tutovkou Pavla Jirsy.
V mužstvu oproti jaru bylo hodně nových tváří a doufejme, že nepřesnosti vyplývaly hlavně z nesehranosti a že příště už nějaké ty šance proměníme. Příště se uvidíme v pondělí 5.9. od 18:00 proti týmu Výtahy (hřiště na Císařské louce).

--------------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo

Výtahy Schindler – SG Újezd 1:2 (1:2)

Branky : Otcovský, Andras (pen)

Sestava :

Herčík – Grabinský, Veselovský, Šneider, Matoušek – Jirsa P., Otcovský, Procházka, Mareček – Andras, Jirsa M. – střídal Borovička

Komentář :

Druhý zápas jsme odehráli na Císařské louce na hřišti, kterému předchozí půldenní déšť jenom pomohl. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a opět jsme si začali vytvářet šance. Na rozdíl od minulého zápasu jsme se hned v úvodu ujali vedení, když roh z pravé strany usměrnil do branky Tomáš Otcovský - 0:1. Bohužel z dalších šancí se nám skórovat nepodařilo a tak domácí zahrozili z brejku, který hasil faulem před vápnem Vářa a bohužel domácí exekutor trefil přesně - 1:1. Od této chvíle jsme sice byli lepším týmem, ale domácí se už taky zahřáli na provozní teplotu a hlavně jejich 2 útočníci nám dávali zabrat. Nicméně jsme do vedení šli opět my. Po faulu ve vápně na Michal Procházku proměnil penaltu Andy - 1:2.

Ve druhém poločase se nám nedařilo udržet míč a trochu zklidnit hru a tak se hrálo zbytečně nahoru dolů. Domácí se snažili za každou cenu vyrovnat a tak to kolikrát před naší brankou docela hořelo. Několika důležitými zákroky nás ale podržel Roman a když už byl překonán, zaskočil na lajně Luděk Grabinský. V útoku jsme se prosazovali málo a asi největší šanci zazdil Andy, když pěkný centr z pravé strany od Martina Marečka hlavičkoval z penalty vedle. V infarktovém závěru ještě v poslední minutě loženku domácích zlikvidoval opět Roman a tak si z Císařské louky odvážíme vydřené 3 body. Příště hrajeme konečně doma v pondělí 12.9., začneme v 17:30.

---------------------------------------------------------------------------------------

3.kolo 

SG Újezd - Agora 7:1 (4:0)

Branky :  Andras 3, Veselovský (pen), Dlabal, Herčík, Procházka

Sestava :

Dráb – Grabinský, Veselovský, Šneider, Matoušek – Mora, Dlabal, Otcovský, Mareček – Andras, Procházka – střídal Herčík

Komentář :

Tak konečně jsme hráli doma a oproti předchozím zápasům nám to tam začalo padat. Začátek zápasu byl tradiční, to znamená neproměnění 2 jasných šancí. Ale naštěstí vedoucí branka na sebe nedala dlouho čekat a po faulu na Toma Otcovského penaltu s přehledem proměnil Honza Veselovský. Další 2 branky zařídil Andy, když nejprve trefil zpěnou přihrávku od Romana Herčíka a pak proměnil samostatný nájezd. Poločasové skóre uzavřel Michal Procházka povedeným lobem přes vyběhnuvšího brankáře hostí. Takže půle 4:0. Ale mohlo to být i víc, ale hlavní spalovač Roman Herčík sám zazdil minimálně další 2 loženky. Soupeř naštěstí hrozil pouze jedním schopným útočníkem, kterého pokud se nám podařilo pokrýt, tak jsme eliminovali celou soupeřovu útočnou aktivitu. Druhá půle začala naším poněkud laxnějším přístupem, přesto další branku jsme přidali Dlábou do prázdné branky. Po této brance definitivně polevila naše obranná činnost a tak jsme dovolili soupeři snížit a navíc kopat penaltu. Tu ovšem neproměnil, což jsme potrestali dalšími dvěma trefami v jeho síti. Konečně se v "těžké" pozici trefil i Roman a skóre kompletoval Andy.

Příští zápas hrajeme ve středu 21.9. od 19:00 na hřišti Motorletu. Sraz tam v 18:30.

--------------------------------------------------------------------------------------------

4.kolo 

Radlice – SG Újezd 1:5 (0:2)

Branky : Procházka 2, Andras, Jirsa M., Váňa 

Sestava :

Herčík – Kodras, Veselovský, Šneider, Grabinský – Jirsa P., Jirsa M., Procházka, Váňa – Andras, Beránek   

Komentář :

V dalším utkání jsme hráli se soupeřem z Radlic přímý souboj o první místo v tabulce. Bohužel jsme před zápasem řešili problémy se sestavou, ale naštěstí nás do Radlic nakonec 11 dorazilo. Úvod zápasu se nám povedl, když jsme oproti minulým zápasům šance nezahazovali, ale raději stříleli branky. Nejprve využil vysunutí od Michala Procházky Andy a střelou na vzdálenější tyč nás poslal do vedení - 0:1. Za chvilku si role obrátili, když Andy posadil z rohu Michalovi míč na hlavu a vedli jsme o dvě branky - 0:2. Pak jsme ještě nějaké šance zahodili, ale to už se probudili i domácí a jedním dobrým zákrokem nás podržel Roman, když samostatný nájezd ze strany vyrazil. Ke konci poločasu jsme přenechali zbytečně iniciativu domácím, kteří nás začali přehrávat, naštěstí do zakončení jsme je nepouštěli.

Druhou půli jsme začali s cílem přidat pojistku a zápas definitivně rozhodnout. To se nám podařilo asi po 10-ti minutách, kdy přihrávku z levé strany uklízel do prázdné Michal Procházka - 0:3. Za tohoto stavu jsme domácím nabídli snížení, když jsme nechali útočníka vystřelit za vápnem a míč skončil pod břevnem - 1:3. Naštěstí za chvilku utnul veškeré šance na zdramatizování zápasu Michal Jirsa, když utěšenou střelou z vápna vrátil na naše kopačky klidné vedení - 1:4. Pak už jsme tradičně zahazovali šance. Neujalo se několik dobře zahrávaných rohů a další díl oblíbeného seriálu "Vraždy z Midsomeru" napsal Andy, když přestřelil z malého vápna.... Těsně před koncem pečetil výsledek Petr Váňa, který přesnou střelou po zemi nedal gólmanovi šanci - 1:5. 

Příští zápas hrajeme doma v pondělí 26.9. od 17:00.

----------------------------------------------------------------------------------------

5.kolo 

SG Újezd - TESLA/SAZKA 5:1 (2:0)

Branky : Jirsa M. 2, Mora, Jirsa P., Matoušek

Sestava :

Herčík – Kodras, Veselovský, Matoušek, Grabinský – Mora, Jirsa M., Cába, Jirsa P. – Andras, Beránek - střídal Mareček

Komentář :

K dalšímu zápasu jsme za krásného počasí přivítali na našem hřišti tým TESLA/SAZKA. Bohužel jsme se vrátili k našim úvodním zápasům a začali jsme zahazovat jednu šanci za druhou. Tuto situaci prolomil až Martin Mora, když trefil z první centr z rohu a konečně jsme vedli – 1:0. Nedlouho po vedoucí brance se na velkém vápně dobře zorientoval Michal Jirsa a krásným lobem zvýšil naše vedení – 2:0. Poté jsme opět začali zahazovat i ty nejvyloženější šance. „Vrahem“ prvního poločasu se stal Pavel Jirsa, který sám před prázdnou brankou uklidil míč mimo. Soupeř hrozil pouze dvěma nepříjemnými útočníky, které se nám dařilo celkem pokrýt. Největší šanci jsme soupeři ale nabídli sami, když nepřesnou rozehrávkou ve středu hřiště jsme hostujícího útočníka vyslali do samostatného úniku. Naštěstí jeho pokus o lob výborně vyškrábnul na tyčku Roman.
Do druhé půle jsme nastoupili už pouze o 11 lidech, když se zranil Berry. Bohužel v prvních minutách se zranil i Pavel Jirsa, ale vzhledem k nemožnosti střídat zápas dohrál. Ale to už jsme si připsali další zásah, když kolmé vysunutí využil Michal Jirsa a v samostatném nájezdu se nemýlil – 3:0. Po této brance jsme nechávali zbytečně moc prostoru soupeřovu útočníkovi a v těchto fázích musel svoje kvality prokázat v brance Roman. Definitivní uklidnění do našich řad přinesl závar před hostující brankou, ve kterém se nejlépe zorientoval Pavel Jirsa a ač zraněný, rozvlnil síť počtvrté – 4:0. Pak se přeci jen prosadili i hosté, když z brejku korigovali na 4:1. Poté jsme mohli vyhlásit „vraha“ druhého poločasu, kterým se stal Martin Mareček, když ani nadvakrát nedokázal prostřelit soupeřova brankáře z malého vápna. Konečnou podobu výsledku dal v závěru Jirka Matoušek střelou z velkého vápna k tyči – 5:1.

Příští zápas hrajeme v úterý 4.10. od 18:00 ve Štěrboholech s Nejistou sezónou. Sraz tam v 17:30.

----------------------------------------------------------------------------------------

6.kolo 

Nejistá sezóna - SG Újezd 1:5 (0:3)

Branky : Beránek, Šneider, Andras, Mareček, Cába 

Sestava :

Herčík – Kodras, Veselovský, Šneider, Matoušek – Borovička, Jirsa M., Cába, Mareček – Andras, Beránek - Luďa Grabinský vyžádán soupeřem 

Komentář :

K dalšímu zápasu jsme opět jeli na nepříjemnou umělku do Štěrbohol. Bohužel soupeř se nesešel v požadovaném počtu. Nemá tedy cenu podrobně popisovat zápas, který od začátku měl vítěze a tomu také napovídalo jeho tempo. Zmíním tedy jen pár zajímavostí :

- Luďu Grabinského si vyžádal soupeř jako posilu a bylo mu vyhověno
- ze začátku se na to vůbec nedalo koukat
- v zápase jsme splnili "normu" a vstřelili soupeři 5 branek
- tradičně mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito
- do druhé půle se postavil do branky Andy, aby se Roman mohl předvést v útoku
- a Roman "nezklamal", zazdil 2 jasné tutovky.......

Příští (už poslední) zápas hrajeme v pondělí 10.10. doma od 16:30 proti Lékařské fakultě !! Po zápase připraveno občerstvení ! Sraz v 16:15.

--------------------------------------------------------------------------------------------

7.kolo

SG Újezd – Lékařská fakulta 5:3 (2:2)

Branky
: Andras 2 (1x pen), Beránek 2, Jirsa M

Sestava :

Dráb – Novák, Šneider, Mora, Grabinský – Jirsa P., Jirsa M., Procházka, Mareček – Andras, Herčík - střídal Beránek, Borovička

Komentář :
K poslednímu zápasu sezóny k nám přijel druhý tým tabulky Lékařská fakulta. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a toho soupeř dokázal v 5-té minutě využít, když se nedohodnul Mára s Martinem Marečkem a soupeř střílel prakticky do prázdné – 0:1. Tento moment nám nepřidal a tak jsme asi do 20-té minuty tahali za kratší konec a soupeř nevyužil další 2 šance. My jsme se do zakončení prakticky nedostali a tak k vyrovnání nám pomohla standartní situace, kdy na roh Berryho si naběhnul na první tyč Andy a vyrovnal – 1:1. Po této brance jsme přeci jen přidali na obrátkách, ale výsledkem byla zase branka v naší síti. A podobná situace jako u prvního gólu, kdy tentokrát Martin Mora posunul míč ideálně do běhu soupeři a ten se nemýlil – 1:2. Naštěstí reakce na sebe nedala dlouho čekat a jasné stažení Pavla Jirsy ve vápně potrestal z penalty opět Andy – 2:2.
Do druhé půle jsme prostřídali a hlavně jsme dali brzy naší vedoucí branku. Nepovedenou střelu Pavla Jirsy doklepnul na malém vápně do branky Berry – 3:2. Soupeř se ale nevzdával a stále hrozil nebezpečnými výpady směrem dopředu. Ovšem hra naší obrany se oproti prvnímu poločasu rapidně zlepšila a tak jsme ho do zakončení moc nepouštěli. Naopak jsme udeřili na druhé straně, když dobrou kombinaci zakončil střelou z velkého vápna Michal Jirsa – 4:2. Pak jsme předvedli asi nejhezčí branku zápasu, kdy po přímém kopu Michala Procházky trefil přímo z voleje k tyči Berry – 5:2. Svojí druhou branku poté odmítnul v samostatném nájezdu Michal Jirsa a tak v posledních 5-ti minutách jsme dovolili soupeři ještě upravit na konečných 5:3 pro nás.
Chtěl bych poděkovat všem klukům nově se tvořícího mužstva staré gardy za poctivou účast na zápasech, kdy se nám ani jednou nestalo, abychom se nesešli. Doufám, že budeme takhle pokračovat i na jaře a dokončíme sezónu postupem zpět do přeboru. Jinak se přes zimu moc nevykrmte, aby jste se mohli na jaře na hřišti hejbat !!