FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 38 (36%)
FB našeho FK ÚnL 20 (19%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 32 (30%)
Stránky FAČR fotbal.cz 13 (12%)
Jiné 4 (4%)
Celkový počet hlasů: 107

Vysledky podzim 2016

1.kolo 5.9.2016, 17:30

SG Újezd - SG Junior 9:3 (5:3)

Sestava :

Dráb - Mareček, Andras, Šneider, Mora - Kurucz, Mruvčinský, Němeček, Jirsa M. - Chumlen, Ryšavý - střídali Beránek, Jirsa P., Hladík

Branky : Ryšavý 3, Hladík 2, Chumlen, Kurucz, Mruvčinský, Šneider

Komentář :¨

Nová sezóna a hned na úvod silný a tradiční soupeř Junior.

Do zápasu jsme ale vstoupili dobře a hned v úvodu jsme se ujali vedení 2:0. Ale jak jsme rychle vedení získali, tak jsme ho zase rychle ztratili, takže ve 20-té minutě to bylo 2:2. Pak následovala celkem nezáživná a hluchá část hry, ve které se nám ale podařilo naštěstí vstřelit 2 branky (z toho jednu do šatny) a tím pro druhou půli značně otupit hostující mužstvo.

Do druhé půle jsme nasadili do útoku čerstvého Vlastu Hladíka a ten se hned uvedl dvěma brankami a tím definitivně zlomil soupeřův odpor. Pak už se zápas víceméně dohrával a tempo a kvalita hry silně upadla. Přesto jsme přidali další branky a dovolili ještě soupeři snížit. Za zmínku stojí v této pasáži hry snad jen Beryho neúspěšný pokus z trestného kopu, který vejde do dějin jako "újezdský klobánek" .....

První zápas byl celkem syrový, ale i tak jsme hlavně směrem dopředu prokázali dobrou potenci Do příštího zápasu musíme zlepšit zejména obrannou hru, kde nás dnešní soupeř několikrát nepříjemně provětral.

---------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo, 13.9.2016

Nejistá sezóna – SG Újezd 0:5 (0:1)

Branky : Svoboda 2, Hladík, Jirsa M., Cába

Sestava :
Synecký – Mareček, Andras, Cába, Šneider – Jirsa P., Němeček, Kurucz, Svoboda – Chumlen, Hladík – střídal Jirsa M.

Komentář

U soupeře, který je doma vždycky nepříjemný jsme nastoupili k dalšímu zápasu Přeboru SG.
Zápas jsme začali dobře a hned v úvodu se po pěkné individuální akci prosadil Lali – 0:1. Pak jsme sice soupeře opticky přehrávali, ale trefovali jen tyče, jen Vlasta trefil 2. Naopak soupeř byl směrem dopředu velmi nepříjemný a využil každou příležitost k rychlým brejkům. Nutno poznamenat, že jsme mu k tomu nahrávali naším nedůsledným zakončením, kdy jsme se snažili prokombinovat až do brány. Po jednom z těchto brejků vytáhnul výborný zákrok Martin v bráně. Takže jsme poločas vyhráli pouze o gól a do druhé půle jsme museli být stále ve střehu.
Druhou půli jsme zahájili odpovědněji směrem dozadu, ale i tak jsme se dostávali do dobrých příležitostí, ale ne a ne vstřelit uklidňující branku. Nakonec se střelecky prosadil Vlasta „angličanem“ po přihrávce Fandy – 0:2. Tato branka sebrala domácím vítr z plachet a po rohu zvýšil na 0:3 Michal Jirsa.Pak už domácí definitivně odpadli a my přidali Mózou ještě 2 branky a stanovili definitivní podobu výsledku na 0:5.
Velmi dobrý zápas v tempu z obou stran, kdy my jsme se nemohli dlouho střelecky prosadit. Soupeř měl několik ošemetných situací, ale obrana dnes pracovala dobře a udržela první nulu v sezóně. Příští kolo přivítáme tradičního a nepříjemného soupeře ze Zadní Třebaně.

--------------------------------------------------------------------------------------

3.kolo 19.9.2016, 17:30

SG Újezd - Ostrovan ZT 8:1 (4:1)

Sestava :

Dráb - Mareček, Ryšavý, Šneider, Jirsa P.- Beránek, Kurucz, Němeček, Haľak - Chumlen, Hladík - střídali Veselovský, Andras 

Branky : Chumlen 5, Ryšavý, Hladík, Haľak

Komentář :
Další zápas (ale poslední na domácím hřišti) jsme odehráli s nejvzdálenějším soupeřem.

Ten navíc dorazil pouze v 10-ti borcích a ještě o chvilku později. Nicméně my hned z prvního útoku skórovali Fandou - 1:0. Asi nás to ukolébalo a tak hosté za 10 minut vyrovnali - 1:1. My asi s podvědomím, že soupeř je v 10-ti hráli laxně, zdlouhavé a často nepřesné kombinace nebo zbytečně nakopnutý míč byly důvodem zbytečných ztrát a ty hráli soupeři do not k nepříjemným brejkům. Nicméně náskok jsme i přes nedostatky ve hře navyšovali a v poločase jsme vedli o 3 branky.

Druhá půle byla v podstatě obrazem té první. Nepředváděli jsme žádný úchvatný fotbal, ale skóre pomalu ale jistě narůstalo. Zápas skončil asi o 5 minut dříve z důvodu tmy....

Výrazné vítězství, ale hra byla v určitých fázích hlavně druhé půle k nekoukání. No a příště nás čekají už výrazně silnější soupeři a to budeme muset určitě přidat ! 

--------------------------------------------------------------------------------------

5.kolo 5.10.2016, 16:30

SG Ruzyně - SG Újezd 1:1 (0:1)

Sestava :

Havel - Jirsa M., Andras, Krejčí, Šneider - Beránek, Zeman, Němeček, Kurucz - Chumlen, Ryšavý - střídali Mora, Mruvčinský, Jirsa P. 

Branky : Kurucz

Komentář : 
V typicky podzimním počasí jsme vyrazili do Ruzyně, k soupeři, se kterým jsme v loňském  ročníku uhráli jen bod.

Takže nás nečekalo určitě nic jednoduchého. Nicméně jsme od začátku soupeře přitlačili a začali si vytvářet šance. Bohužel jsme žádnou z nich neproměnili a soupeři začali přicházet opozdilci a hra se začala vyrovnávat. Paradoxně v tomto okamžiku jsme se konečně prosadili, když ideální přihrávku Ryškeho uklidil do branky Vilda - 0:1. Tato situace nás ještě více nabudila a do konce poločasu jsme hráli velmi dobře, ale uklidňující druhý gól se nám bohužel vstřelit nepodařilo.

Do druhé půle naopak vstoupil aktivněji soupeř a my se měli hned co obracet. Naše hra byla najednou ustrašená, nepřesná a zbytečně jsme se nechali domácími zatlačit. I přesto jsme mohli přidat druhou branku po nepovedeném odkopu domácího gólmana, ale Vilda tentokrát nevyřešil situaci dobře. A tak přišel trest, když přízemní centr nešťastně zasáhnul ve vápně Andy a odražený míč poslali domácí do sítě - 1:1. Následně se na hřišti trochu přitvrdilo, takže fotbal se začal vytrácet a rozhodčí zřejmě ještě před vypršením času zápas ukončil.

Těžký soupeř, první půli jsme byli jasně lepší my, druhou půli byl lepší soupeř. Takže z tohoto pohledu asi zasloužená remíza. My můžeme litovat zejména neproměněných šancí v první půli, kdy jsme měli zápas rozhodnout.

--------------------------------------------------------------------------------------------

6.kolo 11.10.2016 17:00

SG Újezd - FC Trobico 5:0 (3:0)

Sestava :

Dráb - Mareček, Andras, Šneider, Mruvčinský - Beránek, Krejčí, Němeček, Kurucz - Chumlen, Jirsa M. - střídali Jirsa P., Haľak

 Branky : Chumlen 2, Kurucz, Krejčí, Beránek

Komentář :

Z důvodu prohození pořadatelství jsme sehráli další utkání na Děkance.

Trávník byl na podzim ve velmi dobrém stavu i když nám na začátku zápasu začalo pršet. Utkání jsme zahájili aktivně a hned v úvodu zazdil tutovku M.Jirsa. Naštěstí jsme na vedoucí branku nečekali dlouho, když se z dorážky prosadil Vilda - 1:0. Pak jsme nechali několikrát zahrozit domácí, ale jejich šance končili většinou jen  standartní situací. Pak jsme zase naštěstí zapnuli na vyšší obrátky a do půle přidali 2 branky, a tím vlastně rozhodli o osudu zápasu.

Druhou půli byla naše převaha už více než znatelná, bohužel jsme nadějné situace řešili zbrkle  a tak jsme do konce zápasu přidali už jen 2 branky. Soupeř hrál sympaticky až do konce, ale čisté konto Márovi v brance nezkazil.

Jedno z lehčích utkání, které jsme ale měli vyhrát výraznějším rozdílem. V příštích 2 zápasech by se nám nemuselo neproměňování šancí vyplatit.

--------------------------------------------------------------------------------------

SG Lokáda - SG Újezd 4:2 (2:1)

Sestava :

Filoun - Mareček, Krejčí, Šneider, Mruvčinský - Beránek, Zeman, Němeček, Kurucz - Chumlen, Hladík - střídali Jirsa M, Andras, Ryšavý 

Branky : Beránek, Hladík

Komentář :
Jeden ze dvou vrcholů podzimu jsme sehráli na UMT Loko Vltavín.

Podle předchozích výsledků nás čekal velmi silný soupeř. To se ale ze začátku nepotvrdilo a my převzali iniciativu a domácí zatlačili na jejich půli. Bohužel jsme nezachytili brejk domácích a záhy jsme prohrávali - 1:0. Tato situace nás nesrazila a dál jsme pokračovali ve velmi aktivní hře. Výsledkem byla vyrovnávací branka Beryho - 1:1. Radost z vyrovnání nám ale dlouho nevydrželo a po rohu zase vedli domácí - 2:1. Pak se na hřišti poměrně přiostřilo a to odnesl zákazem hry v dalším průběhu zápasu z našeho týmu Vařečka a z týmu domácích "známá" firma - útočník tmavší pleti. Nicméně jsme opět zatlačili domácí, ale branku se nám i přes řadu nadějných situací vstřelit nepodařilo.

Druhá půle se nesla v naší neutuchající snaze po vyrovnání. Domácí hrozili pouze ze standartních situací, ať už to byly rohy nebo zejména dlouhé auty, čemuž nahrávala malinká UMT. I přesto se nám podařilo konečně 10 minut před koncem vyrovnat Vlastou - 2:2. Bohužel trest přišel opět velmi záhy a jak jinak - z rohů. Takže jsme v závěru 2x inkasovali a odešli poraženi 4:2....

Na SG nadprůměrný zápas. Troufám si říct, že jsme byli lepší mužstvo, ale to zápasy nevyhrává. Bohužel se nám nepodařilo ubránit standartky soupeře, ze kterých jsme dostali 3 góly..... Nevadí, snad si spravíme chuť příští týden při posledním zápase.

---------------------------------------------------------------------------------------

SG Újezd  - SG Miškovice 1:4 (0:1)

Sestava :

Dráb - Mareček, Krejčí, Andras, Mora - Mruvčinský, Zeman, Němeček, Kurucz - Chumlen, Ryšavý - střídali Jirsa P.

Branky : Chumlen

Komentář :
Poslední zápas podzimu jsme odehráli na neoblíbené UMT Loko po prohození pořadatelství.

"Domácí" na nás nastoupili zhurta a hned z první střely na branku jsme inkasovali - 0:1. Dalších asi 10 minut jsme se nemohli dostat do tempa a soupeř nás přitlačil před naší branku. Pak jsme se konečně rozdejchali a začali bohužel (řekl bych tradičně) zahazovat brankové šance. Takže do konce poločasu se nám skórovat nepodařilo.

Druhou půli jsme začali opět aktivně a hned v první minutě samostatný nájezd neproměnil Ryšavka. Nakonec jsme se dočkali a brankáře soupeře prostřelil Fanda - 1:1. Branka nás uspala a domácí naopak vybudila. A tak jsme až do konce zápasu tahali za kratší konec. I tak jsme zazdili další šanci, když Zéma ze samostatného úniku trefil jen břevno a Ryšavka míč do branky z následné dorážky nedotlačil..... A tak udeřilo 5 minut před koncem na druhé straně a prohrávali jsme 1:2. Pak jsme vrhli všechny síly do útoku, ale výsledkem byly pouze 2 branky inkasované do otevřené obrany.

Na SG opět nadprůměrný zápas, kde jsme (řekl bych stejně jako celý podzim) trpěli neproměňováním šancí (domácí 2x vykopávali míč z brankové čáry...). Bohužel fotbalově pěkný zápas naprosto nesmyslně narušoval vedoucí domácích, který celý zápas neuvěřitelně sprostě nadával nám, rozhodčímu a všem, kteří mu přišli do rány. Vrcholem jeho představení byly výrazy "vyhul si ho čůráku" a podobné po brance na 2:1. Sám ač převlečen ani nenastoupil, protože si asi myslel, že jeho výběr Prahy nás smete dříve. Ale nakonec jsme byli důstojným soupeřem a uvidíme, kolik fotbalistů soupeře přijede na jaře do Újezda.

Každopádně děkuju všem za podzim a těším se na rozlučce v pátek. Andy